Kysané zelí

Kysané zelí je produkt mléčně kvasného procesu, pro jehož zdárný průběh je nezbytné, aby z každé vrstvy byl vytěsněn vzduch a vytlačena přebytečná voda. Tento kvasný proces probíhá samovolně a slouží současně jako konzervant, není tedy třeba používat žádné aktivátory kvašení ani konzervační přípravky.

 

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • ilustrační fotka Kód: 0101
  Kysané zelí 1 kg
  Skladem Značka: Kysané zelí KŘIMICE Záruka: 3 týdny

  Naše kysané zelí kvasí čistě přírodní cestou. Při nakládání se používá jen sůl a kmín. Při balení se pak zalévá lákem s přidáním konzervantu, viz. parametry. Možná se ptáte, proč konzervant? Zelí v kádi samozřejmě drží samo o sobě, ale jakmile se vyndá a přijde do kontaktu se vzduchem, tak se rychle kazí. A protože má vydržet nějakou dobu kvůli distribuci a skladování v jednotlivých domácností, je třeba mu pomoci právě tím konzervantem. Nicméně, nabízíme i možnost zalít zelí jen šťávou z kysaného zelí(bez konzervantů), bohužel za výdrž zelí poté neručíme. V případě varianty bez konzervantu, připište tento požadavek do poznámky při objednávce.

  MAXIMÁLNÍ POČET NA JEDEN BALÍK JE 6 KS. PRO VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ VYUŽIJTE 3 KG VARIANTU.

  48 Kč
 • Kysané zelí červené 1 kg - TRVALE NEDOSTUPNÉ Kód: 56
  Kysané zelí červené 1 kg - TRVALE NEDOSTUPNÉ
  Momentálně nedostupné Značka: Kysané zelí KŘIMICE Záruka: 3 týdny
  Naše červené kysané zelí kvasí čistě přírodní cestou. Při nakládání se používá jen sůl a trochu cukru, protože červené zelí je těžké rozkvasit. Při balení je pak použit konzervant pro delší trvanlivost.

  60 Kč
 • D72 3402 Kód: 0102
  Kysané zelí 3 kg - TRVALE NEDOSTUPNÉ
  Momentálně nedostupné Značka: Kysané zelí KŘIMICE Záruka: 3 týdny

  Naše kysané zelí kvasí čistě přírodní cestou. Při nakládání se používá jen sůl a kmín. Při balení se pak zalévá lákem s přidáním konzervantu, viz. parametry. Možná se ptáte, proč konzervant? Zelí v kádi samozřejmě drží samo o sobě, ale jakmile se vyndá a přijde do kontaktu se vzduchem, tak se rychle kazí. A protože má vydržet nějakou dobu kvůli distribuci a skladování v jednotlivých domácností, je třeba mu pomoci právě tím konzervantem. Nicméně, nabízíme i možnost zalít zelí jen šťávou z kysaného zelí(bez konzervantů), bohužel za výdrž zelí poté neručíme. V případě varianty bez konzervantu, připište tento požadavek do poznámky při objednávce.

  MAXIMÁLNÍ POČET NA JEDEN BALÍK JSOU 4 KS.

  135 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem